Останні відгуки
- Ветеринарна клініка "VetHelp"02Сподобалось:100% Загальне враження: Дякуємо сердечно всій професійній команді ЛІКАРІВ:-) Особливо Вдячні О...майже 2 роки тому
- Інтернет-провайдер "Vega telecom"00За два роки використання Vega в Запоріжжі жодного разу не пошкодував. Інтернет швидкий і стабільний. Техпідтримка іноді повільно реагує, але загальний рівень сервісу високий.майже 2 роки тому
- Автостудія "Гараж 23"02Звернувся до цієї студії для покращення комфорту в моєму VW Atlas. Замовив необхідне обладнання та домовився про...майже 2 роки тому
- Автостудія "Гараж 23"02Встановлена тут лебідка на L200 показала себе дуже добре. Кілька разів з її допомогою витягнули авто із проблем...майже 2 роки тому
- Медичний центр "NOVO"00Загальне враження: Недавно відвідала цей медичний центр, все супер, дуже сподобалося відношення як лікарів так і адміністраторів!! Всім рекомендую!!майже 2 роки тому
- Медичний центр "NOVO"00Сподобалось: Загальне враження: Дуже позитивне враження. Приємний персонал та кваліфіковані лікарі! Рекомендую!!майже 2 роки тому
- Медичний центр "NOVO"00Сподобалось: Все швидко, згідно графіку. Дівчата адміністратори дуже приємні, все детально пояснюють. Це оди...майже 2 роки тому
- Медичний центр "NOVO"00Сподобалось: Адміністрація. Дуже привітлива та допомагає завжди. Обстеження проводять згідно запису, завжди...майже 2 роки тому
- Гіпермаркет краси "Eva"00Сьогодні на галицькому перехресті консультант єви запропонував мені допомогу я вибрала тональний крем і ...майже 2 роки тому
- massage.humen01Сподобалось: професійність, охайність, привітність Не сподобалось: все сподобалось Загальне враження: радий був відвідати цю студію, безумовно ще скористаюсь послугамимайже 2 роки тому
- Osama sushi00Сподобалось:найкращі ) Не сподобалось:все супер ❤️ Загальне враження: рекомендую доставку , все смачно і завжди вчасно 🥰 найкращі у своїй спрамайже 2 роки тому
- Медичний центр "NOVO"00Сподобалось:Чистота, клієнтоорієнтований адміністративний та медичний персонал, фаховість лікарів, можливі...майже 2 роки тому
- Перукарня "Гребінь"00Круто!!!! Швидко і Якісно!!!!! Більше би таких сервісів у Львові!!!!! Всім рекомендую!!! 🤩🙂🙂:майже 2 роки тому
- Магазин "Сам Майстер"02Сподобалось:Ремонтувала валізу. Оперативно зроблено. якісно і ціни привабливі. Рекомендую звертатися у разі потребимайже 2 роки тому
- Osama sushi00Сподобалось:Щавжди смачно та вчасно доставляють, дуже привітний персонал, завжли замовляємо тільки в Osama sushi❤️майже 2 роки тому
- Магазин "Чарка до свята"01Сьогодні на вул.Кн.Романа 11 намагалась потрапити до магазину та продавець яка стояла на сходах курила сказала почекати поки вона докурить! Це не прийнятно!!!майже 2 роки тому
- Перманент Рудакова01Оксана не просто майстер, це майстриня- художник своєї професії, хороший з досвідом естетист та порадник. Нед...майже 2 роки тому
- Ресторан "Da Vinci"00Були кілька разів в ресторані на Стрийській 30, в Кінг Кросі. Обслуговування ніяке, саме в цьому місці персонал...майже 2 роки тому